آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / مصاحبه شغلی استخدامی

بایگانی دسته بندی ها : مصاحبه شغلی استخدامی

اشتراک به خبردهی

مصاحبه شغلی استخدامی | آداب مصاحبه شغلي و استخدامی | سوالات مصاحبه استخدامی

۷ کاری که هرگز نباید در مصاحبه استخدامی انجام دهید

۷ کاری که هرگز نباید در مصاحبه استخدامی انجام دهید سایت مدیریت : بیکاری همواره یکی از چالش هایی است که در سطح فردی، خانوادگی و اجتماعی می تواند پیامدهایی را به همراه داشته باشد و کسانی قادر به گذر این چالش هستند که بتوانند مراحل پیدا کردن شغل را به سلامت پشت سر گذارند. به گزارش بانکی دات آی ... بیشتر بخوانید »

موفقیت در مصاحبه استخدامی

سایت مدیریت > استخدام, کاربرد رفتار سازمانی > موفقیت در مصاحبه استخدامی موفقیت در مصاحبه استخدامی استخدام و مصاحبه های استخدامی یکی از موضوعاتی است که همیشه مورد توجه کارجویان و سازمانها بوده است. اما آیا تعریف درست از موفقیت در مصاحبه های استخدامی چیست؟ اولا موفقیت در مصاحبه های استخدامی، دو سو دارد. یکی موفقیت سازمان در استخدام همکاران ... بیشتر بخوانید »

درس‌هایی از فوتبال برای کسب و کار

سایت مدیریت > کاربرد رفتار سازمانی > درس‌هایی از فوتبال برای کسب و کار درس‌هایی از فوتبال برای کسب و کار عنوان این مطلب از سلسله مطالب آقای علی نعمتی شهاب در وبلاگ بسیار خواندنی شان، وام گرفته شده است. این تشابهی که ایشان کشف کرده اند، بسیار مصداق دارد. شاید باید عنوان این مطلب را میگذاشتم ” کارکنان را ... بیشتر بخوانید »

کاربرد مصاحبه در استخدام | نکات مصاحبه در استخدام

سایت مدیریت > استخدام, کاربرد رفتار سازمانی, کسب و کار > کاربرد مصاحبه در استخدام کاربرد مصاحبه در استخدام یکی از فعالیتهای جاافتاده در بحث استخدام، مصاحبه است. فرض بر این است که در مصاحبه های استخدامی، مصاحبه کننده درکی عمیق تر و مستقیم تر از داوطلب استخدام خواهد یافت که این درک میتواند سازمان را در جهت توفیق در جذب ... بیشتر بخوانید »

آداب مصاحبه شغلی و استخدامی

آداب مصاحبه شغلی و استخدامی سایت مدیریت – آداب مصاحبه شغلی : بـعد از ارسال رزومه تان، برای مصاحبه دعوت شده اید. این اولـیــن قدم به سمت شغل مورد نظرتان است. رزومه شما هـویتـــتان را اعـلام می کند، اما رفتار های شما، چه خوب چه بد،میتواند تاکیدی بر آنها باشد. حال نوبت آن است که مهارت هایتان را نشان دهید ... بیشتر بخوانید »

تجربه های مصاحبه استخدامی | نکات مصاحبه شغلی استخدامی

خانه > استخدام, کاربرد رفتار سازمانی, کسب و کار > تجربه های مصاحبه استخدامی تجربه های مصاحبه استخدامی سایت phdmanagement.ir”target=”_blank”title=”مدیریت” >مدیریت : مدتی است مشغول مصاحبه های استخدامی هستیم. این کار درست مثل یک کلاس است برای من. هر قدر با آدمهای بیشتر و متفاوت تری مواجه میشوم، دانسته هایم پالایش میشود و تجربه های جالب تری کسب میکنم. یک ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top