آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اخبار دانشگاه پیام نور

بایگانی دسته بندی ها : اخبار دانشگاه پیام نور

اشتراک به خبردهی

اخبار دانشگاه پیام نور . آخرین اخبار پیام نور

زمان طلایی برای کاشت حلزون شنوایی

یک متخصص گوش، حلق و بینی گفت: اگر عمل کاشت در کمتر از ۲ سالگی انجام شود، افراد دچار ناشنوایی مادرزادی می‌توانند به زندگی عادی خود ادامه دهند. نوید احمدی روزبهانی متخصص گوش، حلق و بینی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره عملکرد ... بیشتر بخوانید »

۷ مجروح در تصادف پژو با تیر برق درجاده چالوس

معاون عملیات اورژانس گفت: بر اثر برخورد خودرو پژو با تیر برق در جاده چالوس ۷ نفرمجروح شدند. حسن نوری معاون فنی وعملیات اورژانس در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  از بروز یک حادثه در جاده  چالوس خبر داد  و گفت: امروز یک دستگاه پژه با تیر چراغ برق تصادف کرد و شماری مجروح ... بیشتر بخوانید »

ناگفته‌های خواندنی پیشکسوت عرصه پزشکی/ مدرک حسین فریدون زیر ذره بین مجلس/ ارتباط عجیب سقط جنین و استرس/ خبری خوش برای دانشجویان دکترا

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی پزشکی نشده‌اید، برترین اخبار این سرویس خبری را از نگاه کاربران در ادامه دنبال کنید. پزشکی حرفه‌ای برای خدمت به بیماران نه پول درآوردن پیشکسوت عرصه پزشکی با بیان اینکه پزشکان مطمئن باشند هیچ‌گاه‌ گرسنه نمی‌مانند گفت: پزشکان به دنبال پول در آوردن ... بیشتر بخوانید »

رنگین کمان رنگ ها در لباس فرم دانش آموزان /لباس فرم مدارس خرج تراشی یا کمک به کیفیت آموزشی؟

لباس فرم مدارس و رنگین کمانی از رنگ ها و طراحی ها برای آن چالشی است در روزهای منتهی به بازگشایی مدارس تب و تاب آن شدت می‌گیرد. به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یکی از اتفاقات جذاب و دوست داشتنی که با آغاز مدارس حال وهوای خاصی به شهر می دهد حضور دانش آموزان با ... بیشتر بخوانید »

۱۲ طرح پژوهشی فناورانه جدید تایید شد

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی به تازگی پس از بررسی ۴۴ طرح پژوهشی در حوزه‌های پزشکی و فنی و مهندسی ۱۲ طرح جدید را تایید کرد. به گزارش حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ کارگروه فنی و مهندسی صندوق حمایت از پژوهشگران ... بیشتر بخوانید »

پیام تبریک معاون پرستاری وزارت بهداشت به مناسبت روز پزشک

معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: روز پزشک بهانه ای برای تشکر از جامعه خدوم پزشکان است. به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد میرزابیگی معاون پرستاری وزارت بهداشت به مناسبت روز پزشک پیام تبریکی را به جامعه پزشکان داده است که متن پیام به شرح ذیل است:  زاد روز ولادت دانشمند شهیر ایرانی، حکیم بو علی سینا، ... بیشتر بخوانید »

پیام تبریک آقاجانی معاون سابق درمان وزارت بهداشت به مناسبت روز پزشک

معاون سابق درمان وزارت بهداشت گفت: پزشکان شب و روز و استراحت را نشناخته و مرتبا در حال خدمت رسانی به مردم هستند. به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد آقاجانی معاون سابق درمان وزارت بهداشت به مناسبت روز پزشک پیامی را صادر کرده که نات پیام بدین شرح است: یکم شهریور؛ زادروز ابوعلی سینا، با نام ... بیشتر بخوانید »

پیام تبریک معاون آموزشی وزارت بهداشت به مناسبت روز پزشک

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: توجه به امر خطیر تربیت پزشکان سبب ارتقای سلامت در جامعه می‌شود. به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدباقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت طی یک پیامی روز پزشک را به جامعه خدوم پزشکان تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:  بسم الله الرحمن الرحیم سلامت یکی از ارکان مهم ... بیشتر بخوانید »

«مرتضی نظری» به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش » منصوب شد

وزیر آموزش وپرورش طی حکمی «مرتضی نظری» را به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» منصوب کرد. به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ وزیرآموزش وپرورش طی حکمی «مرتضی نظری» را به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» منصوب کرد. متن کامل حکم سید محمد بطحایی به شرح زیر است: جناب آقای مرتضی نظری ... بیشتر بخوانید »

«مرتضی نظری» به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» منصوب شد

وزیر آموزش وپرورش طی حکمی «مرتضی نظری» را به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» منصوب کرد. به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ وزیرآموزش وپرورش طی حکمی «مرتضی نظری» را به سمت «رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی» منصوب کرد. متن کامل حکم سید محمد بطحایی به شرح زیر است: جناب آقای مرتضی نظری ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top