آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / جذب هیأت علمی هیات علمی وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی

بایگانی دسته بندی ها : جذب هیأت علمی هیات علمی وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی

اشتراک به خبردهی

اخبار و جذب هیأت علمی . هیات علمی . هیت علمی . هیئت علمی . سایت جذب هیأت علمی وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی .مرکز جذب اعضاي هيات علمي

تمدید مهلت فراخوان جذب و بورس هیات علمی دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت فراخوان جذب و بورس اعضای هیات علمی تا پنجم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: بر اساس این فراخوان ۵۰۰۰ عضو هیات علمی جذب می شوند. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترحسین غریبی با بیان این که متقاضیان می توانند در سامانه جذب دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://jazb.iau.ir، ثبت نام کنند، ... بیشتر بخوانید »

مصاحبه متقاضیان جذب هیات علمی پیام‌ نور متمرکز شد/ اعلام نتایج در تیر ماه

دبیر هیأت اجرائی جذب اعضای علمی دانشگاه پیام‌ نور اعلام کرد: مصاحبه علمی و عمومی از متقاضیان شرکت در فراخوان شهریور ماه ۱۳۹۲ از امروز شنبه ۲۴ اسفندآغاز و به مدت یک ماه کاری ادامه خواهد داشت. به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر محمد آریامنش از متقاضیان واجد شرایط دعوت برای مصاحبه خواست آمادگی لازم برای شرکت در یک رقابت ... بیشتر بخوانید »

متمرکزشدن مصاحبه متقاضیان جذب هیات علمی پیام‌ نور سازمان مرکزی جلوگیری اعمال سلیقه

دبیر هیأت اجرائی جذب اعضای علمی دانشگاه پیام‌نور اعلام کرد: مصاحبه علمی و عمومی از متقاضیان شرکت در فراخوان شهریور ماه ۱۳۹۲ از امروز شنبه ۲۴ اسفندآغاز و به مدت یک ماه کاری ادامه خواهد داشت. به گزارش سایت دکتری مدیریت ( www.PhdManagement.ir ) به نقل از سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر محمد آریامنش از متقاضیان واجد شرایط دعوت برای مصاحبه خواست آمادگی ... بیشتر بخوانید »

مصاحبه متقاضیان جذب هیات علمی پیام‌نور متمرکز شد/ اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان در تیر ماه

دبیر هیأت اجرائی جذب اعضای علمی دانشگاه پیام‌نور اعلام کرد: مصاحبه علمی و عمومی از متقاضیان شرکت در فراخوان شهریور ماه ۱۳۹۲ از امروز شنبه ۲۴ اسفندآغاز و به مدت یک ماه کاری ادامه خواهد داشت. به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر محمد آریامنش از متقاضیان واجد شرایط دعوت برای مصاحبه خواست آمادگی لازم برای شرکت در یک رقابت کاملاً ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top