آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اخبار کارآفرینی و اشتغال

بایگانی دسته بندی ها : اخبار کارآفرینی و اشتغال

اشتراک به خبردهی

اخبار کارآفرینی و اشتغال

گسترش فعالیت‌های کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان در عرصه بین المللی

گسترش فعالیت‌های کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان در عرصه بین المللی رئیس دانشگاه هنر اصفهان با اشاره به اجرای سه طرح کارآفرینی در سطح دانشگاه از گسترش فعالیت‌های کار آفرینی این دانشگاه در عرصه بین‌المللی خبر داد. فعالیت‌های دانشگاه هنر اصفهان در زمینه کار آفرینی و درآمدزایی phdmanagement.ir/” target=”_blank”>سایت دکتری مدیریت به نقل از خبرگزاری مهر درباره فعالیت‌های دانشگاه هنر اصفهان ... بیشتر بخوانید »

پنجمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

پنجمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف به همت مرکز کارآفرینی و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، پنجمین جشنواره کارآفرینی و توسعه‌ی کسب و کار شریف آغاز به‌کار کرد. کمک به تجاری‌سازی طرح‌های دانش‌بنیان سایت phdmanagement.ir”target=”_blank”title=”مدیریت” >مدیریت ( www.phdmanagement.ir ) : به گزارش سرویس علمی ایسنا، این جشنواره که با هدف کمک به تجاری‌سازی طرح‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود، شامل بخش‌های مختلفی ... بیشتر بخوانید »

کارآفرینی از کجا آغاز می‌شود؟

کارآفرینی از کجا آغاز می‌شود؟ یک ایده خوب، هیجان، کمی‌پول، پشتکار فراوان، زحمت، کار، کار و باز هم کار، شکست‌های بزرگ، موفقیت‌های کوچک، ناامیدی، دلسردی و ناگهان پنجره طلایی باز می‌شود و می‌روی در فهرست پر افتخار کارآفرینان، آنهایی که با ایده‌های جدیدشان، کسب و کارهای نوینی به وجود آورده‌اند. یک ایده خوب، هیجان، کمی‌پول، پشتکار فراوان، زحمت، کار، کار ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جشنواره کارآفرینی در دانشگاه کاشان

دانشگاه کاشان

برگزاری جشنواره کارآفرینی در دانشگاه کاشان جشنواره کارآفرینی، نیمه دوم اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود. جشنواره کارآفرینان و فناوران برتر سایت phdmanagement.ir”target=”_blank”title=”مدیریت” >مدیریت به نقل از سرویس علمی ایسنا، دکتر علیرضا فرجی، رییس مرکز مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشاندانشگاه کاشان با اعلام این خبر افزود: در این جشنواره کارآفرینان و فناوران برتر از بین استادان و دانشجویان، شرکت‌های ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top